Proč nakupovat u nás?
Poštovné nad 1000 Kč ZDARMA!
DÁREK ke každému nákupu nad 1000 Kč
SLEVA na celý sortiment 5 %
Většinu zboží máme trvale SKLADEM!
Možnost vrácení zboží do 20 dnů
Záruka 3 roky a pozáruční servis
Váš výběr:
Řadit dle:

Elektronické výcvikové obojky

Výcvikové obojky se skládají z vysílače (velikost jako malý TV ovladač) a obojku (přijímače). Elektronické výcvikové obojky vám pomohou při výcviku vašeho psa. Funkce obojků se liší podle modelů, ale k dispozici jsou funkce: impuls, vibrace, světlo a zvuk. Více informací, včetně videa naleznete níže na této stránce.

loading

D–control - elektronické výcvikové obojky

Elektronické výcvikové obojky D-control se skládají z přijímače (obojku) a dálkového ovládání. Pomocí elektronických obojků lze psovi dát zvukový signál, vibrační signál nebo jeden či více elektrických impulsů. Některé obojky disponují funkcí světlo, která slouží k bezproblémové lokalizaci psa ve tmě.

Výcvikové obojky Vám pomůžou ovlivnit jednání psa ve Vaší blízkosti nebo i na dálku (dosah jednotlivých modelů až do 1 600m). Jsou výrazným pomocníkem při výcviku psa, lze s jejich pomocí naučit psa, které chování je správné a co od něj chceme.

Vysílač D-control
 • nastavitelná úroveň korekčních impulsů
 • tlačítko pro vyvolání zvukového impulsu
 • informace o stavu baterie vysílače i přijímače
 • možnost použití pro více psů najednou (u vybraných modelů)
 • funkce zvuk, impuls, vibrace, světlo (dle jednotlivých modelů)
 • odolný proti odstřiku vody
 • hmotnost od cca 60 gramů (dle modelu, bez baterie)
 • Přijímač D-control
 • vodotěsný
 • hmotnost pouze 56 gramů
 • rozměr 62x42x30mm
 • nastavitelný obvod krku 20 až 75 cm
 • Funkce zvuk

  Funkce zvukového upozornění lze používat třeba pro upoutání pozornosti psa, přivolání nebo jako výstrahu, pokud dělá něco nežádoucího. Může předcházet elektrickému impulsu, který potom již není potřeba používat, protože pes reaguje již na impuls zvukový. Pes si tak vytvořil spojitost mezi zakázaným jednáním a zvukovým upozorněním.

  Funkce impuls

  Funkce impuls umožňuje předání bezpečných elektrických impulsu skrze dvě elektrody umístěné na obojku. Intenzitu impulsů lze nastavit (dle jednotlivých modelů 6, 20 nebo 30 úrovní korekčních impulsů). Délku impulsů lze volit dle potřeby. Většina modelů obsahuje i tlačítko booster, které vyšle silnější impulsy než obvykle. Tato funkce je určená pro použití v extrémních případech, kdy je nutné upozornit psa například na nebezpečí.

  Funkce vibrace

  Funkci vibrace lze použít pro vyrušení psa od nežádoucích činností nebo pro diskrétní upozornění. Je to alternativa pro výcvik citlivých psů. Uplatnění nalezne i při použití pro neslyšící psy. Přijímač může obsahovat pouze funkci vibrace nebo impuls, nikoliv však obě zároveň. Modely řady s označením 30 (třeba modely D-control 430 nebo D-control 630) obsahují dva přijímače. Jeden s funkcí impuls a druhý s funkcí vibrace.

  Funkce světlo

  Funkce světlo u výcvikových obojků

  Tato doplňková funkce je výborná pro lokalizaci psů ve tmě. Lze nastavit rozdílnou frekvenci blikání pro rozeznání více psů od sebe. Oproti běžným svítícím obojkům je světlo mnohem výraznější. K dispozici je 8 variant blikání.

  Instruktážní video

  O NÁS
  PRODUKTY
  ONNET SHOP s.r.o.